Ali Yücel ÇEÇE
Güvenlik Herşeydir. – Security is everything.

Microsoft Windows Server 2008 Kurulumu

Mart 15th 2011 Genel, İşletim Sistemleri, Server

Arkadaşlar bu video da, sizler için Microsoft Windows Server 2008 Enterprise sürümünün kurulumunu göstermeye çalıştım, en kısa sürede Server Rollerinide sizlere nasıl kurulacağını ve ayarlarının nasıl yapılacağını gösteren videoyu hazırlicam. İyi seyirler dilerim.Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar size bu video da, Microsoft Windows Kötü Yazılımları Temizleme Araçı (Microsoft Windows Malicious Software Removal Tool) Olan MRT.EXE göstermeye çalıştım, bu araç bilgisayarlarımıza Microsoft Windows Update ile otomatik olarak gelir ve kurulumu gerçekleşir. Çalıştırmak için başlat menüsü altında bulunan çalıştır’a MRT yazmanız yeterlidir. 3 farklı tarama sistemi mevcuttur.
1- Hızlı Tarama, sadece Windows […]

Önceki Yazılar

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır blog sayfam ile ilgilenemiyorum sizler için ufak bir program eklemeye karar verdim, bu program bir alet çantası olarak düşünebilirsiniz..

BinPack için Windows ortamı üzerinde taşınabilir hacker toolbox diyebiliriz. Takım sandığımızın içersinde yüzlerce pratik hacking yazlımı bulunmakta.
BinPack indirmek için tıklayınız..
BinPack yazılımları seçilirken DEFCON, BlackHat ve Security B katılımcılarının kullandıkları araçlar gözönünde bulundurulmuştur. Forensics, […]

Sonraki Yazılar

Kategoriler

Adobe Ürünleri (5)
C++ (5)
Genel (58)
Güvenlik (35)
İşletim Sistemleri (43)
Linux (16)
Server (13)
Yazılım (5)

WP Cumulus Flash tag cloud by Roy Tanck requires Flash Player 9 or better.

Ziyaretciler


Yandex.Metrica