Ali Yücel ÇEÇE
Güvenlik Herşeydir. – Security is everything.

Server 2008 VPN Server Connetted Iphone

Haziran 28th 2012 Genel, Güvenlik, İşletim Sistemleri, Server

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlere daha önceden kurmuş olduğum, Server 2008\’e VPN sunucu olarak konfigure ettikten sonra, Iphone ile bağlanıp iç networkteki her hangi bir bilgisayara ping atarak bu işlemin doğru bir şekilde gerçeşleştiğini gösteren resimleri inceleyebilirsiniz. Yakın zamanda kurulumun videolarınıda yayınlayacağım.

VPN

Iphone

Iphone

Iphone


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Arkadaşlar, bu video da sizlere proxy ayarları nasıl yapılır kısa olarak göstermeye çalıştım, eğer şirketinizde, veya bağlı olduğunuz network üzerinde firewall ları atlamak istiyorsanız tek yapacağınız Dünya üzerinde birçok ücretsiz ve şifresiz proxy server mevcut ip adresini ve port numarasını alıp aynen uygulamanızdır. İyi seyirler dilerim..

Önceki Yazılar

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda bugün itibari ile çalışmaya programlanmış olan DNS Changer virüsünün kendi sisteminize bulaşıp bulaşmadığını linkini verdiğim tool\’u indirip, kendi sisteminizi taraya bilirsiniz. DNS Changer sisteminize bulaşmış ise bugün itibari ile birçok siteye erişimizin olmayacaktır, sebebi ise FBI DNS Changer bulaşmış olan internet serverlerını kapatmasından kaynaklanacak..
Tools Buradan İndirebilirsiniz.
Kaspersky Anti-rootkit utilitiy TDSSKiller

Sonraki Yazılar

Kategoriler

Adobe Ürünleri (5)
C++ (5)
Genel (58)
Güvenlik (35)
İşletim Sistemleri (43)
Linux (16)
Server (13)
Yazılım (5)

WP Cumulus Flash tag cloud by Roy Tanck requires Flash Player 9 or better.

Ziyaretciler


Yandex.Metrica